• Wpisów: 222
  • Średnio co: 10 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 18:21
  • Licznik odwiedzin: 44 013 / 2302 dni
 
zmierzcho-manka
 
Jeśli ktoś był ciekawy co się ze mną działo przez ten czas, to byłam na kolonii, oglądałam różne sezony Anime, cieszyłam się z nowego telefonu, i faktu że jednak nie idę do rejonówki. Chyba o tym nie pisałam, nie? Cóż, szczerze mówiąc kompletnie nie chciało mi się tu o niczym pisać. Nie mam pojęcia dlaczego, może po prostu się jeszcze bardziej rozleniwiłam na te wakacje? Może.
Nie oczekujcie, że w najbliższym czasie znowu coś dodam- jutro z samego rana wyjeżdżam do Chorwacji, soł kolejne 10/11 dni mnie nie będzie. Ech. Niestety, przez to przegapię dwie ważne dla mnie daty na blogu- data założenia, 2 sierpnia, czyli za dwa dni, i 15 sierpnia, czyli moje urodziny. Także ten post jest równocześnie 'rocznicowym', i moimi 13 urodzinami tutaj ^^'
Szczerze mówiąc, nie sądziłam że wytrwam tu aż rok- często szybko się nudzę tym co robię. I, pomimo że ostatnio rzadziej piszę, to nie martwcie się- Choco ma się dobrze, i jeśli nie zapomnę to pojedzie ze mną do Chorwacji, tak jak aparat. Trochę żałuję że nie zdążyłam zamówić wiga przed wyjazdem, ale cóż, mówi się trudno, z tym sianem może też jakoś przetrwa (:
Ten... chciałabym podziękować wszystkim którzy czasami mnie tu odwiedzają, komentują, i są ze mną od początku. Czasami gdy mam gorsze dni wspieraliście mnie, co mnie też trochę dziwi, bo gdybym natknęła się na taką mnie użalającą się nad swoim życiem, dałabym jej porządnego kopa w dupę, tak żeby się w końcu ogarnęła i przestała marudzić XD Ale ja to ja C:
Nie chcę wymieniać wszystkim którym chciałabym za coś podziękować, bo czasu by nie starczyło na wymienienie ich. Więc, ci którzy są ze mną najbliżej, piszą ze mną od czasu do czasu, mają moje wielkie DZIĘKUJĘ, a ci którzy nie piszą... też mają dziękuję odemnie, tyle że mniejsze c: Jestem osobą która jednak nie umie zawierać samodzielnie kontaktów, sama z siebie, zazwyczaj wygląda to dosyć dziwnie XD Na przykład moja, chyba największa tutaj przyjaźń zaczęła się od... linku do lalki .w. Ale cóż, ja sama jestem trochę dziwna, więc w sumie nawet się temu nie dziwię : D
Dobra, dobra, planowałam tą notkę skrócić jak najbardziej... ale chyba za wami tęskniłam, bo piszę, i piszę XD
No i właśnie- za kilkanaście dni nareszcie skończę 13 lat. Czekałam na to rok, i w końcu jestem tak blisko mojego celu! Strasznie się cieszę, bo dawno nie obchodziłam moich urodzin, tak naprawdę, z przyjaciółmi, i wgl... W sumie teraz też z nimi nie będę, ale będę miała moją kuzynkę z którą jestem dosyć blisko, więc jest git (: Pewnie porobię wtedy masę zdjęć, więc jeżeli będę miała ochotę, to trochę pooglądacie gębę Czekolady XD Dzisiaj niestety żadnych zdjęć nie dostaniecie, bo muszę się pakować i nie mam czasu ich podpisywać, ani się z nimi jakoś szczególnie bawić... soł, do napisania (:
124169_morze-zachod-slonca-dziewczyna-statek[1].jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego