• Wpisów: 222
  • Średnio co: 10 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 18:21
  • Licznik odwiedzin: 44 013 / 2302 dni
 
zmierzcho-manka
 
Wybaczcie, proszę .w. Wiem, że miałam napisać zaraz po powrocie, ale... cóż, jak na osobę tak genialną jak ja, za poprawy wszystkich przedmiotów zabrałam się dopiero w tym tygodniu, więc nie miałam za bardzo czasu.
O ile pamiętam, obiecałam że zrobię dużo zdjęć. Przepraszam, nie dotrzymałam tej obietnicy XD Było genialnie, ale większość czasu siedziałam z kuzynkami i kuzynem, a czasu dla Choco praktycznie nie miałam. Więc mam tylko jedno (jezu ;w;) jej zdjęcie. No i był jeszcze jeden powód. Moja młodsza kuzynka, konkretnie. Jak raz zobaczyła Choco, to przez cały dzień ryczała że też taką chce. Tak dla sprostowania, ma 8 lat. Po za tym było fajnie C:
Dobra, zaczęłam gadać o wyjeździe, ale chciałam się pochwalić, że chyba mi się udało mieć tą moją wymarzoną średnią 4.50 XD Jestem strasznym leniem, więc nie wiem jakim cudem mi się to udało. Chociaż i tak pewnie będzie za mało żeby się dostać do mojego wymarzonego gimnazjum ;_; Chyba że te 37 punktów z testu kompetencji pomogą. Ale cóż, nie chciałam się wam żalić, ani chwalić, tym bardziej że pewnie dla większości z was to mało XD
Rozgadałam się. Nie planowałam tego, więc może przejdę do zdjęć ^^''
P1050158...JPG


P1050167...JPG


P1050170...JPG


P1050227...JPG


Zdjęć, jak widać, ogółem mam niewiele, bo tylko kilka więcej niż te tutaj .w. Teraz trochę żałuję, bo była świetna pogoda.
Wiecie, tak teraz patrzę na licznik... i czy ja mam zwidy XD? Zdaje mi się że minimalnie, ale jednak, ruszył z miejsca C: A jak u was? Też macie zwidy XD?
Chocolett

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego