• Wpisów: 222
 • Średnio co: 10 dni
 • Ostatni wpis: 4 lata temu, 18:21
 • Licznik odwiedzin: 44 482 / 2366 dni
 
zmierzcho-manka
 
Tak... ten cytat idelalnie oddaje treść dzisiejszego dnia. Chociaż dalej nie mam pojęcia co zrobiłam temu światu, że załatwił mi taki okropny dzień. Powiem wam, że było... cóż, może przesadzam z tym "okropnie", ale jednak nie było zbyt przyjemnie. Ktoś mi ukradł buty (moje ukochane conversy ;-; ), dostałam 3- z kartkówki z angielskiego (mam niską średnią, więc przy każdej złej ocenie...)... Plus kilka mniejszych... umm... incydentów (?), ale one już nie zasługują na uwagę. Szczeże mówiąc, najbardziej zasmuciły mnie te buty. Nie ogarniam, jak nasza szkoła może być tak słabo strzeżona, że nawet tego nie zauważają? Co te panie w szatniach robią? Oprócz krzyżówek, i narzekania na to jakie to mają ciężkie życie, bo muszą wstawać i nam szatnie otwierać. Wiecie co jest jeszcze ciekawe? Że te buty miałam w worku, więc nie ogarniam jak ktoś mógł je zabrać, i nikt by tego nie zauważył. Niby są w tych szatniach kamery, ale wiecznie skierowane na nie to co trzeba ;_; Ech, nie nawidzę śród. To chyba najgorszy dzień w tygodniu, a to... cóż, nie cierpię środka tygodnia T.T I tak najlerze jest pocieszanie moich rodziców: "i tak się nie znajdą." No błagam, rodzice chyba powinni mieć choć odrobinę optymizmu. Ale w sumie się nie dziwię mojemu wiecznemu pesymizmowi. Po prostu mam to w genach. Ale i tak sądzę, że mogli by mi chociażby rodzice pomóc się nie załamać. Ale nie, oni będą mi tu mówić o tym, że jeśli ktoś kradnie to napewno nie odda, i jeszcze mi różne scenariusze wymyślali jak, kto i dlaczego ukradł właśnie moje buty, blablabla. Ech. Pocieszy mnie ktoś ;-;?
P1040871...JPG

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @Lalkowa Ola: Aha, już to widzę, jak nasza dyrektorka się za to weźmie! Nic, a nic w tej szkole dobrze nie zrobi!
  @Chocolett: Nie załamuj się, pocieszałam cię i rozśmieszałam, no i nawet wyszło. Będziemy jeszcze szukać :]
  *HUG*
   
 •  
   
  powiedz wychowawczyni, dyrektorce lub komuś innemu. Oni się tym zajmą.
   
 •  
   
  Tiaa, środy są do niczego
   
 •  
   
  U mnie w przebieralni kradną bułki .___.
   
 •  
   
  Ja też nienawidzę śród -,- ;C
  Mojej siostrze też ukradli buty ale dyrektor powiedział że *cała szkoła zrobi składkę* i że dostanie od szkoły 70 zł i kupi nowe xdd C: .
   
 •  
   
  Dla mnie ta środa też nie była za dobrym dniem. ._. Woźne są tak głupie, że po prostu szkoda gadać. Często wydaje mi się, że to idiotki nad idiotkami. U nas szatnia zawsze jest otwarta. ;-; Czasami strach tam cokolwiek zostawić.
   
 •  
   
  Dwa tygodnie temu, we wtorek zginął mi convers. Jeden convers (0_o). Wk***iłam się porządnie. Ukochane conversy. Skrzyczałam chłopaków, poinformowałam wychowawczynię na zastępstwie. I nic. Życie toczy się dalej. Dwa dni po zaginięciu poszłam do sekretariatu. Kazała przyjść następnego dnia, ale kierownik gospodarczej nie było. Był weekend. Miałam przyjść w poniedziałek (15 kwietnia). Nie przyszłam. Minął tydzień i dzień. Czyli kilka dni temu, we wtorek. Przez ten cały okres przez kilka dni szukałam po całej szkole. Moja mama przyszła po raz drugi. Postawiła szkołę na nogi. Kierownik gospodarcza, wicedyra, woźne, konserwator, szatniarz, sekretariat, wychowawczyni na zastępstwie... Zainteresowały się dziewczyny z czwartej 'c'. -Czego szukacie? - Buta. -Jakiego? -O, takiego jak ten, tyle, że lewego. - Tu jest.
  Wyszło na to, że jeden z klasowych debili stchórzył jak zobaczył, co się dzieje. Chodzę w nich od wczoraj i nie boję się, że znów zwiną, bo się boją.
  Znajdą się. Tylko pomyśl jak.
   
 •  
   
  Oj biedna :C Mnie kiedyś ukradli buty i kurtkę.Nie martw się najwyżej się kupi nowe c; A może ktoś po prostu pomylił twoje buty ze swoimi albo ktos gdzieś je rzucił i ten kto ci je zabrał chciał po prostu dowiedzieć kogo są? Wiem że będzie ci trudno ale staraj się na ten czas myśleć pozytywnie C:
   
 •  
   
  moze ktos je przez przypadek przwieśił, może zrobił kawał, pamietaj nadzieja umiera ostatnia :)
  też nie lubię szatniarek i woźnych -.-
  niektóre sa fajne, ale większość jest chamska
  u nas conversy zabierają do domu, jak wracajaą ze szkoły
  a na razie pocieszy Cię mój *HUG* ?
   
 •  
   
  przykro mi.To u nas w szkole ukradli mojej kuzynce skurzaną kurtke
   
 •